AMD випустить три ігрових процесора для своїх партнерів

amd_01

Розповідаючи про фінансові показники першого кварталу 2016 року, представники компанії AMD відзначили, що в другому кварталі очікується збільшення доходу на 15%. Також планується випустити три нові процесори, які допоможуть ще більше збільшити продажі. За оцінками AMD, ці чіпи принесуть додатковий дохід в сумі близько $ 1,5 млрд протягом наступних 3 або 4 років. Один з нових процесорів повинен з’явитися в другій половині 2016 року, а решта два – вже в 2017 році.

amd_02Представники AMD не уточнили будь-яких технічних характеристик нових процесорів, обмежившись лише заявою, що це будуть частково модифіковані системи-на-чіпі, орієнтовані на ігрове застосування. Ймовірно, мова йде про процесорах для оновлених версій ігрових консолей. Нагадаємо, в кінці цього року очікується випуск поліпшеної консолі Sony PlayStation 4 під кодовою назвою Neo. Вона забезпечить підтримку деяких нових функцій і приріст продуктивності, що говорить про використання нового процесора – першого з трійки новачків.

У AMD не стали поширюватися про двох інших процесорах. Глава компанії Ліза Су (Lisa Su) заявила, що вважає за краще не поспішати з відомостями до тих пір, поки клієнти не будуть готові до запуску своїх продуктів. Передбачається, що такими клієнтами можуть стати Nintendo з консоллю Nintendo NX і Microsoft з модифікованою версією Xbox One. Зараз в консолях Wii U застосовуються процесори IBM PowerPC і GPU AMD. Тепер же Nintendo може повністю переключитися на продукцію AMD. Перші чутки про можливість такої міграції з’явилися ще в кінці 2014 року.

AMD випустить три ігрових процесора для своїх партнерів обновлено: Червень 6, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *