Apple оновила MacBook: більш продуктивні процесори, збільшена автономність і рожево-золотий колір

Apple_MacBook-12-01
Компанія Apple без особливого шуму і помпи оновила представлений трохи більше року тому ноутбук MacBook з 12-дюймовим дисплеєм Retina. Зовні новинка нічим не відрізняється від Apple MacBook зразка 2015 року, а всі зміни зосереджені всередині. Оновлення приносить нові більш потужні процесори, більш високий рівень автономності та розширення кольорової палітри – до сріблястого, сірого і золотому додався рожево-золотий.

Мобільні комп’ютери Apple MacBook зразка 2016 року пропонують процесори Intel Core M шостого покоління з частотою від 1,1 ГГц до 1,3 ГГц, в залежності від конфігурації. Виробник стверджує, що оперативна пам’ять Apple MacBook нового покоління оновлена швидшими модулями – 1866MHz замість 1600MHz у минулорічній версії.

Apple_MacBook-12-02

Поряд з продуктивністю зросла і автономність. Так, по завіреннях виробника, новий Apple MacBook пропонує до 10 годин безперервної роботи в інтернеті і до 11 годин відтворення відео. Це рівно на 1 годину більше в порівнянні з попередником.

Оновлені мобільні комп’ютери Apple MacBook доступні для покупки на офіційному сайті Apple, на полицях роздрібних магазинів Apple пристрої з’являться вже завтра, 20 квітня.

Залишається додати, що ціни на нові Apple MacBook починаються з $ 1299 за базову конфігурацію з процесором Intel Core M частотою 1,1 ГГц, 8 Гб оперативної пам’яті і SSD об’ємом 256 ГБ. Готові розлучитися з $ 1599 можуть розраховувати на більш продуктивну модифікацію з 1,2-ГГц CPU, 8 Гб оперативної пам’яті і SSD на 512 ГБ. Найбільш продуктивна модель процесора Core m7 (1,3 ГГц) доступна тільки на замовлення.

Одночасно з анонсом MacBook нового покоління компанія Apple подвоїла обсяг ОЗУ в 13-дюймової версії MacBook Air – з 4 ГБ до 8 ГБ. Раніше 8 ГБ ОЗУ пропонувалося в якості опції за додаткові $ 100. Відзначимо, що ця зміна не торкнулося 11-дюймової версії, яка в базовій конфігурації як і раніше йде з 4 ГБ ОЗУ.

Apple оновила MacBook: більш продуктивні процесори, збільшена автономність і рожево-золотий колір обновлено: Квітень 28, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *