ASUS поповнила лінійку ROG ноутбуком GX800 з власною СВО і компактним продуктивним комп’ютером G31 Edition 10

ASUS_ROG _GX800

Компанія ASUS привезла на виставку Computex 2016 оновлену версію свого ігрового ноутбука серії ROG, оснащеного рідинної системою охолодження.

Модель ASUS GX800 містить процесор Intel серії K, який дозволяє ентузіастам підвищувати робочу частоту. Також повідомляється про використання відеокарт NVIDIA, об’єднаних в конфігурації SLI. Для охолодження цих гарячих компонентів ігрового ноутбука і призначена комплектна система рідинного охолодження. Забезпечити ноутбук достатньою кількістю енергії покликані два блоки живлення потужністю по всмоктування 330 Вт. Детальні технічні характеристики моделі ASUS GX800 поки не повідомляються. Відомо лише про наявність механічної клавіатури з настроюваної різнокольоровою підсвіткою.

ASUS_G31_Edition_10

Компанія ASUS також показала компактний настільний комп’ютер в рамках серії ROG – спеціальне 10-те ювілейне видання. За запевненням ASUS, це найбільш продуктивне рішення в своєму класі. Система G31 Edition 10 містить процесор, легко піддається розгону, дві відеокарти NVIDIA GeForce GTX 1080 в конфігурації SLI, поліпшену акустичну систему. Детальні технічні характеристики не уточнюються.

ASUS поповнила лінійку ROG ноутбуком GX800 з власною СВО і компактним продуктивним комп’ютером G31 Edition 10 обновлено: Травень 31, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *