Чистка компьютерів

Chistka_PC_TopNote 

Чистка компьютера від пилу в Києві

Багато користувачів недооцінюють досить просту операцію і навіть не підозрюють, в якому жалюгідному стані може перебувати системний блок вашого Комп’ютера. Чистка комп’ютера від пилу – дуже важлива, якщо ви хочете збільшити термін служби вашого пристрою. Якщо ви помітили, що ваш комп’ютер став повільніше працювати, жахливо гуде, гріється – негайно звертайтеся в сервісний центр TopNote  за допомогою! Почистити комп’ютер від пилу буде набагато дешевше, ніж купувати, наприклад, згорілу від перегріву материнську плату або відеокарту. Вчасно звернувшись до сервісного центру TopNote, ви отримаєте повністю працездатний комп’ютер який не буде перегріватися і шуміти.

Chistka_PC_TopNote_1

Навіщо потрібна чистка комп’ютера від пилу

– пил може призвести до короткого замикання

– пил може викликати окислення контактів

– погана термопровідність пилу сприяє перегріву внутрішніх деталей ПК

– пил шкодить вашому організму

Пил викликає перегрів внутрішніх компонентів системного блоку. Система охолодження комп’ютера не впорається з таким навантаженням, збільшується температура, яка згубно впливає на всі без винятку, складові системного блоку. Все це позначається на нестабільній роботі ПК, і кінцевим результатом може призвести до виходу з ладу процесора, північного або південного моста материнської плати або відеокарти.

Комп’ютер пора чистити, якщо:

1. З’явилися збої, зависання програм

2. Комп’ютер довільно вимикається або перезавантажується

3. Вентилятори постійно крутяться і шумлять

4. Зависання (виключення ПК) відразу після запуску

Чистка комп’ютера від пилу в Києві в компанії TopNote  включає в себе цілий ряд профілактичних заходів. В сервісному центрі TopNote мы провидимо:

– повне розбирання ПК

– чистку всіх елементів комп’ютера від пилу

– заміну термопасти на відеокарті і процесорі

– змащування всіх кулерів (вентиляторів)

– налаштування системи охолодження

Професійна чистка ПК в Києві в районі Ленінградської площі. Якщо ви не знаєте де почистити свій ПК від пилу звертайтеся в компанію TopNote – і ми допоможемо його почистити і допомогти йому знайти нове життя.

Чистка компьютерів обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Def_SA