Digital Storm представила геймерський моноблок з GTX 1080 та 10-ядерним Intel Core i7-6950X

Aura_Digital_Storm_PC_monoblok_01

Компанія Digital Storm готується до випуску дуже дорогого, але дуже потужного і правильного ігрового комп’ютера Aura.

Як правило ігрові комп’ютери all-in-one (всі комплектуючі знаходяться в моніторі) велика рідкість. Велике енергоспоживання, нагрівання і розміри відеокарт вимагають окремого корпусу.

Однак нові відеокарти стають все більш холодними і економічними, що дозволило Digital Storm зібрати найпотужнішу ігрову систему в 34-дюймовому зігнутому дисплеї з дозволом 3440 x 1440.

Aura_Digital_Storm_PC_monoblok_01 Aura_Digital_Storm_PC_monoblok_01 Aura_Digital_Storm_PC_monoblok_01 

Digital Storm пропонує чотири готових конфігурації комп’ютера, кожну з яких можна змінювати і робити ще краще (додавати розгін, ставити водяне охолодження, збільшувати обсяг пам’яті і т.д.).

У найпотужнішою конфігурації присутній не тільки сама потужна відеокарта в світі (GTX 1080 Founders Edition), а й представлений буквально днями 10-ядерний процесор Intel Core i7-6950X.

Топові характеристики практично всіх компонентів не єдина перевага Digital Storm Aura. Система не вимагає окремого блоку живлення і для підключення системи використовується всього один шнур. Якщо самостійно купити бездротову мишку та клавіатуру, то мінімалізм буде абсолютним.

Aura_Digital_Storm_PC_monoblok_01

Також, на відміну від типових комп’ютерів без окремого системного блоку, Digital Storm передбачила можливість легкої і повної заміни майже всіх комплектуючих (включаючи материнську плату).

Єдине, що можна записати в недолік Aura, крім ціни, це частоту оновлення монітора. На сторінці не вказано, чи підтримує він технологію G-Sync, а максимальна частота оновлення складає всього 60 Гц, що в еру 120 Гц і 144 Гц ігрових моніторів виглядає, скажімо так, не оптимально.

Digital Storm представила геймерський моноблок з GTX 1080 та 10-ядерним Intel Core i7-6950X обновлено: Червень 1, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *