G.SKILL пропонує 5 кольорових комбінацій для модулів пам’яті Trident Z

GSKILL_Trident-Z_color

Виробники компонентів для настільний систем останнім часом все більше уваги приділяють зовнішнім дизайном і оформлення пристроїв. Підтримуючи такі ініціативи, компанія G.SKILL запропонувала кілька колірних схем для популярної серії модулів пам’яті.

Виробник вирішив освіжити свою лінійку оперативної пам’яті Trident Z, що включає швидкісні модулі стандарту DDR4.

GSKILL_Trident-Z_color

Крім класичного варіанту оформлення з сріблясто-чорними радіаторами і червоною вставкою, тепер будуть доступні модулі з чорними або сріблястими алюмінієвими профілями з помаранчевої, жовтої, білої або чорної верхньою частиною. На думку дизайнерів G.SKILL, таке колористичне розмаїття дозволить власникам неординарних материнських плат підібрати відповідний набір, який буде максимально підтримувати загальне єдність стилю платформи.

GSKILL_Trident-Z_color GSKILL_Trident-Z_color GSKILL_Trident-Z_color GSKILL_Trident-Z_color GSKILL_Trident-Z_color 

На старті з оригінальним колірним забарвленням будуть пропонуватися комплекти від DDR4-3200 до DDR4-3466 об’ємом 16-128 ГБ.

GSKILL_Trident-Z_color

Набори будуть доступні вже в кінці травня. Рекомендована вартість не вказується, але навряд чи вона буде відрізнятися від такої для стандартних модулів Trident Z. На ринку оперативної пам’яті зараз не та ситуація, щоб фарбування впливала на ціну – конкуренція дуже висока.

G.SKILL пропонує 5 кольорових комбінацій для модулів пам’яті Trident Z обновлено: Травень 7, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *