ІТ-аутсорсинг

Дистанційна IT-підтримка (ІТ-аутсорсинг)
it-autsorsing_support_tehpodderjka

З розвитком інформаційних технологій і комп’ютерних систем віддалена IT-підтримка набирає все більшої популярності. Даний вид аутсорсингу вигідно відрізняється від стаціонарного: він менш витратний, більш оперативний, дозволяє ефективно вирішувати будь-які проблеми, що виникають в режимі онлайн. Головними принципами компанії, що надає віддалену техпідтримку, повинні бути безпека, якість і кваліфікація працівників. Компанія TopNote готова надати вам професійний IT-аутсорсинг, завдяки якому у вас більше не буде необхідності викликати фахівців в офіс.it-autsorsing_support_tehpodderjka01

 

Наша команда здійснює грамотну технічну підтримку користувачів, консультування з будь-яких питань, пов’язаних з роботою комп’ютера, налаштування програмного забезпечення, а також обслуговування серверів. Віддалений IT-аутсорсинг дозволяє значно економити кошти компанії, адже тепер вам не доведеться утримувати штатних фахівців. Тим часом майстри TopNote готові до оперативного виїзду в разі несправності віддаленої служби або відсутності з’єднання з інтернетом.

Дистанційна IT-підтримка реалізується через телефон, пошту, Skype, і так далі. Наші фахівці приймають заявки, зв’язуються по телефону з вашим співробітником і підключаються до його комп’ютера. На екрані співробітник буде бачити весь процес роботи, що проводиться нашими майстрами, тому ви можете бути впевнені в безпеці і недоторканності корпоративних і особистих файлів. Всі дані, отримані під час дистанційного обслуговування, передаються по шифрованому каналу. Крім того, наш сервіс укладає договір, в якому зобов’язується не поширювати інформацію з ваших комп’ютерів. Таким чином TopNote гарантує повну безпеку віддаленої IT-підтримки.

Одне з головних переваг дистанційної техпідтримки – висока швидкість реагування на заявки. Наші фахівці готові надати допомогу в будь-який момент і запобігти безлічі поширених проблем (брак місця на диску, віруси, завантаженість процесора).

Дистанційна IT-підтримка – це сучасне, вигідне і ефективне рішення для офісів, магазинів, складів та інших підприємств. За якістю вона нітрохи не поступається стаціонарної. Звертайтеся до майстрів TopNote – і замовляйте професійний аутсорсинг за доступними цінами.

ІТ-аутсорсинг обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Russ_SA