Microsoft перестане просити користувачів оновитися до Windows 10 з 29 липня

windows-10_free_apdate_01

Windows 10 була випущена 29 липня 2015 року, і, як відомо, Microsoft обіцяла безкоштовний апдейт до цієї ОС протягом першого року її існування.

Ця бочка меду для деяких користувачів була зіпсована тим, що Windows 10 просувалася дуже активно, і пропозиція про оновлення з’являлося на екрані користувачів набагато частіше, ніж хотілося б, а сам апдейт іноді автоматично викачує на комп’ютер.

Для тих, хто хоче просто використовувати Windows 7 або 8.1, чекати спокійного життя залишилося недовго. Разом із закінченням періоду безкоштовного розповсюдження Windows 10, кане в лету і спливаюче вікно, яке пропонує завантажити апдейт.

Користувачі, які не хочуть оновлюватися до Windows 10 зараз, але можуть передумати в майбутньому, можуть зарезервувати безкоштовне оновлення оновившись з Windows 7 / 8.1 до Windows 10 до 29 липня, а потім відкотившись назад, відновивши системний розділ з образу сторонніми утилітами, або начисто перевстановити систему.

Це дозволить встановити безкоштовно Windows 10 і після 29 липня, використовуючи ліцензійний ключ від Windows 7 / 8.1, поверх якої ставилося апдейт до Windows 10.

Microsoft перестане просити користувачів оновитися до Windows 10 з 29 липня обновлено: Травень 10, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *