Модернізація ПК

Modernizaciya_PC_TopNote_1 

Комп’ютерна техніка досить швидко застаріває, не встигаючи за зростаючими вимогами програмного забезпечення. Для ефективної і комфортної роботи комп’ютера доводиться постійно покращувати параметри, змінюючи початкову конфігурацію. Що саме варто замінити і як краще модернізувати комп’ютер, щоб максимально прискорити роботу, зможуть порекомендувати фахівці сервісного центру  TopNote.
 
Наши фахівці відносяться до кожного комп’ютера індивідуально, оцінять поточну конфігурацію комп’ютера, і дадуть рекомендації щодо можливої модернізації комп’ютера і, після прийняття вами рішення про модернізацію комп’ютера, проведуть всі необхідні роботи. Сервісний центр “TopNote” працює з провідними постачальниками комп’ютерних комплектуючих, і звернувшись до нас ми завжди підкажемо де і у кого краще всього купувати ту чи іншу деталь.
Нижче наведені варіанти найпоширеніших типів модернізації комп’ютерів і їх опису.
 
Заміна процесора
Процесор – найбільш важливий обчислювальний блок комп’ютера – чим вище його тактова частота, тим вище продуктивність комп’ютера і вартість самого процесора. Але як же вибрати процесор під конкретну задачу, та так, щоб не переплатити? Якою тактовою частотою повинен володіти процесор для оптимальної роботи з іграми та обробки аудіо та відео? А для офісних додатків? Фахівці нашої служби дадуть відповідь на всі ваші запитання, підберуть і встановлять процесор, що оптимально підходить для виконання необхідних завдань.
Modernizaciya_PC_TopNote
 
Збільшення оперативної пам’яті
Для роботи в офісних програмах та Інтернеті, як правило, вистачає 512-1024 Мбайт оперативної пам’яті, але, якщо ви збираєтеся зайнятися чимось більш вимогливим до системних ресурсів, наприклад пограти в нову гру (Assassin ‘s Creed), або встановити нову версію операційної системи (Windows 10), необхідно буде як мінімум подвоїти цей обсяг або навіть довести це до 4096-8192 значення Мбайт.
Крім того, рекомендується встановлювати модулі оперативної пам’яті, які працюють на максимальній частоті (підтримуваної материнською платою) і в двоканальному режимі, це буде гарантувати злагоджену роботу процесора і оперативної пам’яті – чим швидше процесор отримує дані, тим швидше вони обробляються, що призводить до збільшення загальної продуктивності.
Модернізація відеокарти
Продуктивна відеокарта вкрай важлива для тих, хто любить грати в комп’ютерні ігри або серйозно займається моделюванням або відеомонтажем. Зазвичай видається цілком достатньою відеокарта з об’ємом 512 – 1024 Мбайт, заснована на графічному наборі мікросхем, досить потужному, щоб справлятися з усіма поставленими завданнями. Чим вище продуктивність відеокарти, тим вище споживання електроенергії, тому необхідно заздалегідь подбати про заміну блоку живлення на більш потужний.
 
Заміна жорсткого диску
Від швидкості зчитування та запису інформації на жорсткому диску, залежить і швидкість роботи комп’ютера. Якщо він працює повільно, то і комп’ютер буде працювати повільно, незалежно від продуктивності інших комплектуючих – процесора або оперативної пам’яті. Якщо на комп’ютері встановлено повільний вінчестер, краще його поміняти на більш швидкісний твердотілий SSD.
Підбір необхідних комплектуючих і їх установка (заміна) виконується досвідченими фахівцями, що володіють глибокими знаннями в відповідних напрямках. Звертайтеся в сервісний центр TopNote і наші фахівці з радістю вам допоможуть зробити з вашого комп’ютера справжнього звіра.
Модернізація ПК обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Def_SA