Нові MacBook’и стануть ще більш тонкими завдяки редизайну шарніра і внутрішніх компонентів

macbook_air_pro_01

В кінці минулого року з’явилася інформація, що Apple активно співпрацює з постачальниками комплектуючих, з метою суттєво переробити дизайн внутрішніх компонентів MacBook і зробити ноутбуки ще більш тонкими. За даними ресурсу DigiTimes, одним з таких оновлених компонентом стануть петлі, виконані за технологією MIM (Metal Injection Molding – інжекційне формування металів).

Як правило, технологія MIM застосовується для виготовлення дуже маленьких металевих деталей, які зазвичай використовуються компанією Apple в складі таких пристроїв як iPhone і Apple Watch. Завдяки застосуванню цієї технології і для виготовлення компонентів MacBook вдасться заощадити внутрішньо простір і зробити дизайн пристрою «ультратонким». Поставкою нових петель займеться компанія Amphenol. Раніше вона також займалася виготовленням петель для Microsoft Surface 4.

Передбачається, що нова версія MacBook в ультратонкому корпусі буде представлена після конференції WWDC 2016. Однак поки не уточнюється, про яку саме модель MacBook йде мова.

Нові MacBook’и стануть ще більш тонкими завдяки редизайну шарніра і внутрішніх компонентів обновлено: Квітень 28, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *