Новий режим економії заряду батареї в браузері Opera для ПК подовжує автономність ноутбука на 50%

opera_powersaver_01

Opera для настільних комп’ютерів стала першим популярним браузером з режимом економії заряду батареї, який вже доступний в вийшла сьогодні нової версії для розробників. За даними розробників новий режим продовжує життя батареї до 50% в порівнянні з більш ранніми версіями браузера Opera і з Google Chrome.

Веб-браузер є однією з найбільш часто використовуваних програм на комп’ютері. Саме браузер допомагає людям працювати в хмарі, шукати в мережі, слухати музику і дивитися відео. Однак, велика кількість відкритих вкладок часто призводить до дуже швидкого витраті батареї, що скорочує продуктивність ноутбуків.

«Розрядити батарея – річ не найприємніша, чи відбувається це під час подорожі, перегляду відео або просто через те, що ви забули взяти з собою зарядку. Наш новий режим економії заряду попередить вас про факт споживання ноутбуком заряду батареї, і активація даного режиму дозволить збільшити час заряду на 50% », – зазначив Крістіан Колондра, старший віце-президент Opera.
Економія заряду батареї в Opera для комп’ютерів стала можлива завдяки проведеній браузером оптимізації поточних процесів, повний список виглядає наступним чином:

Зменшена активність в фонових вкладках
Менше ступінь задіяння центрального процесора, завдяки раціональнішому розподілу JavaScript-таймерів
Автоматична зупинка невикористовуваних плагінів
Зменшена частота кадрів до 30 кадрів в секунду
Оптимізація параметрів програвання відео і примусове використання апаратного прискорення відео-кодеків
Зупинка анімації тем оформлення браузера
Як тільки кабель ноутбука від’єднаний, поруч з пошуково-адресним рядком в браузері Opera з’явиться іконка батареї. Включити режим можна, клікнувши на цю іконку. Браузер також визначить, якщо батарея ноутбука скоро розрядиться, і запропонує активувати режим економії заряду.

Дана версія для розробників браузера Opera 39 містить в собі ще більше поліпшень продуктивності, які також продовжать життя батареї. Зокрема, були спрощені деякі частини коду і оптимізовані анімовані теми. Крім того, в цій версії розпочато тестування більш ефективного способу управління пам’яттю, завдяки якому постійно відкриті вкладки, такі як Gmail і Facebook будуть більш чуйними.

Нещодавно випущений блокувальник реклами скорочує споживання пам’яті на 47%, що також сприяє більш тривалого життя батареї. Використання блокувальника реклами поряд з режимом економії заряду дозволяє досягти підвищеної продуктивності і більш тривалого часу роботи батареї.

opera_powersaver_02

В ході внутрішніх тестів компанії, які максимально імітували режим повсякденного використання браузерів, остання версія браузера Opera пропрацювала на 3 години довше, ніж інші браузери, наприклад Google Chrome, на ноутбуці на базі Windows 10, 64-біт.

Дані результати були отримані в ході тесту, проведеного на 11 популярних веб-сайтах. Для тесту використовувався Selenium WebDriver. Кожна сторінка була відкрита в окремій вкладці без закриття попередніх вкладок і перегорнута 5 разів, після чого протягом хвилини з нею не відбувалося ніяких дій. Тест повторювався до тих пір, поки повністю не розряджалася батарея ноутбука. Під час даного тесту функція блокування реклами була також активована. Комп’ютером, на якому проводився тест, був Lenovo X250, Core i7-5600U, 16GB RAM на базі Windows 10, 64-біт.

Новий режим економії заряду батареї в браузері Opera для ПК подовжує автономність ноутбука на 50% обновлено: Червень 6, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *