Про нас

logo_topnote_bg

Сервісний центр TopNote знаходиться в Києві біля Ленінградської площі. Наша група технічних фахівців має високий рівень знань апаратної частини ноутбуків, персональних комп’ютерів, програмного забезпечення та мережевого обладнання. Ми швидко проведемо діагностику, знайдемо і усунемо несправність, вашого пристрою. Ми можемо усунути несправність в будь-якої моделі портативних комп’ютерів і ноутбуків в тому числі HP, IBM, Sony VAIO, Dell, Compaq, Toshiba, Apple, Acer, Samsung, ASUS, Gateway, Lenovo, MSI, Alienware, Panasonic, Packard Bell, Siemens, Fujitsu, NEC, і EMachines.

Сервісний центр TopNote, допоможе вам вирішити будь-яку проблему пов’язану з несправністю або ж виходу з ладу того чи іншого вузла в системному блоці персонального комп’ютера оперативно і ефективно. Ми можемо виправити, замінити або модернізувати більшість настільних ПК, включаючи: материнські плати, жорсткі диски, блоки живлення, оперативної пам’яті (RAM), DVD і CD дисків, клавіатур, графічних карт, мережевих інтерфейсних плат (NIC) і процесорів. Наші фахівці забезпечують швидкий і якісний ремонт настільних ПК, заміну і модернізацію для багатьох брендів, включаючи: Dell, Acer, HP, Lenovo, Gateway, Compaq, Fujitsu ASUS, Alienware, а також для персональних комп’ютерів зібраних вручну.

Сервісних центр TopNote, спеціалізується на відновленні ваших важливих даних, на пошкоджених, жорстких дисках ноутбуків або настільних ПК, RAID систем і серверів. Ми пропонуємо найбільш зручні та економічно ефективні рішення для відновлення даних. Ми дбаємо про те, щоб ви отримали ваші відновлені дані назад якомога швидше.

Сервісних центр TopNote, обслуговує приватних клієнтів, організації, офіси і магазини. Ми здійснюємо ремонт або заміну роз’ємів живлення, ремонт материнських плати ноутбуків, заміна або ремонт ЖК – екранів, тачпадів і клавіатур. Ми здійснюємо чистку комп’ютерів від вірусів, шпигунських і шкідливих програм. Заміна і апгрейд жорстких дисків. Відновлення даних, збільшення пам’яті і швидкодії ноутбука, ремонт або заміна відео карт, відео чіпів, чіпсета, і інших важливих для роботи вузлів. У нас працюють фахівці які по справжньому віддані своїй роботі, і будуть раді порадувати вас швидкістю і якістю виконаних робіт. У більшості випадків ремонт і модернізацію займає до 48 годин.

Щоб зв’язатися сервісних центром TopNote для ремонту ноутбука, заміни деталей, модернізації, ремонту настільного комп’ютера або жорсткого диска. Відновлення даних на жорстких дисках в Києві біля Ленінградської площі, пишіть нам на електронну адресу service@topnote.com.ua або зв’яжіться з нами по телефону +38 044 578 06 01. Ми працюємо з 10:00 до 19:00 з понеділка по п’ятницю. Офіс знаходиться за адресою:  місто Києв, вул. Пражська 5, оф. 7.

Про нас обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Russ_SA