Ремонт ноутбуків

remont_noutbukov_topnote_sc_ru

chistka_noutbukazamena_matriciremont_zalitogo_noutbukazamena_klaviaturiremont_razema_pitanya
 

У вас не вмикається ноутбук? Ви випадково залили клавіатуру водою? Раптово втратили цінну інформацію? Ноутбук сильно гріється?  В нашому сервісному центрі ми оперативно знайдемо рішення багатьох комп’ютерних неприємностей! TopNote пропонує вам професійний, сучасний і недорогий ремонт ноутбуків, що дозволить вам з упевненістю працювати на улюбленому пристрої, насолоджуючись його надійністю і функціональністю.

remont_noutbuka_topnote_03remont_noutbuka_topnote_02 remont_noutbuka_topnote_01

Майстри сервісного центру TopNote проведуть повну діагностику вашого ноутбука. Ми усунемо будь-які несправності, зокрема:

  • механічні поломки, такі як тріщини на екрані, розбиту матрицю, пошкодження корпусу і роз’ємів т.д .;
  • вихід з ладу різних апаратних частин – материнської плати, жорсткого диска, процесора, блоку живлення, акумуляторної батареї та інших компонентів;
  • потрапляння вірусів і шпигунських програм;
  • пил і бруд в ноутбуці
  • рідина в ноутбуці.

Наші фахівці готові зіткнутися з поломками будь-якої складності і повернути вам повністю працездатний девайс, що не буде тормозити, мимоволі вимикатися і доставляти будь-які незручності.

Ми ремонтуємо ноутбуки практично всіх марок: Acer, Asus, Apple, Dell, IBM, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba і багато інших. Наш сервіс TopNote співпрацює з авторизованими постачальниками апаратних частин, тому якщо якась деталь не підлягає ремонту, ми зможемо її замінити. Звернувшись в TopNote, вам не доведеться витрачатися на покупку нового пристрою: в руках наших майстрів ваш девайс отримає друге дихання.

Крім того, до нас ви можете прийти і з такою проблемою, як втрата даних. Нерідко внаслідок вірусів, пошкодження жорсткого диска або інших апаратних поломок з ноутбука можуть зникнути файли – частково або повністю. Наша команда займається відновленням втраченої інформації і зробить все, щоб повернути вам максимальну кількість віддалених документів. Головне в цьому питанні – звернутися в сервісний центр якомога швидше, щоб в кластер пам’яті, де знаходилися потрібні файли, не записалася нова інформація. Крім того, ми знайдемо і усунемо поломку, яка викликала втрату даних.

Ми цінуємо ваш час, тому розуміємо всю важливість швидкого і оперативного ремонту. Для більшості людей ноутбук – це незамінний робочий інструмент, багатьом він терміново необхідний для навчання. І його поломка може стати справжньою катастрофою. Сервіс TopNote здійснює терміновий ремонт ноутбуків, який займе не більше 48 годин. З нами ви максимально швидко повернете свого електронного помічника.

Наш сервіс відрізняється і невисокими цінами, тому якщо вам потрібний недорогий ремонт ноутбуків в Києві – звертайтеся до нас. Вам не доведеться нас довго шукати: ми знаходимося прямо біля Ленінградської площі. І пам’ятайте, що якісний ремонт – це запорука довгої і безперебійної роботи вашого пристрою.

Ціни на дані послуги вказані ТУТ!

Ремонт ноутбуків обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Russ_SA