Ремонт ПК

remont_pc_topnote_sc_ru

Ремонт ПК в Києві

Будь-яка проблема з персональним комп’ютером – це привід не для паніки, а для якнайшвидшого звернення до сервісного центру TopNote. Ми здійснюємо швидкий і якісний ремонт ПК за доступними цінами. У компетенції TopNote – лагодити поломки будь-якої складності: від попадання вірусів в систему до тріщин на материнській платі. Наша команда проведе повну діагностику системи ПК, знайде будь-які несправності і усуне їх в найкоротші терміни.
Дуже часто персональний комп’ютер є невід’ємним професійним атрибутом, і його поломка може призвести до серйозних неприємностей. Якщо ви виявили будь-які проблеми з ПК – ні в якому разі не намагайтеся самостійно все полагодити. У більшості випадків такі дії ускладнюють подальший ремонт, роблять його більш довгим і витратним. Звернувшись до нас відразу, ви отримаєте працездатний, швидкий і повністю функціональний комп’ютер протягом найближчих декількох днів!
Наявність всього необхідного обладнання та програмного забезпечення дозволяє нам точно визначити всі несправності в системі. Ми проводимо спеціальні тестування, що виявляють навіть найменші збої в роботі ПК. Сервісний центр TopNote впорається з будь-якими проблемами, включаючи:

  • перегрів апаратних частин;
  • електричні замикання всередині системного блоку;
  • тріщини і механічні пошкодження комплектуючих частин;
  • наявність рідини в клавіатурі, моніторі і в системному блоці;
  • наявність пилу і бруду в системному блоці, а також
  • засмічений вентилятор;
  • удари і тріщини на екрані монітора;
  • будь-які поломки клавіатури і миші;
  • наявність шкідливих програм.

Наш сервіс співпрацює з авторизованими постачальниками комплектуючих частин. Тому якщо якась деталь вашого комп’ютера не підлягає ремонту, ми замінимо її на нову. Спеціальне ПЗ дозволяє нам усувати будь-які програмні поломки. Якщо з вашого комп’ютера раптово стерлися файли, ми з легкістю їх відновимо. Але пам’ятайте про своєчасне зверненні в сервісний центр!
TopNote – це завжди демократичні ціни і якісне обслуговування. Ми знаходимося прямо біля Ленінградської площі. Так що якщо ви шукаєте ремонт ПК в Києві, ви знайшли своїх майстрів! Наша команда – це професіонали високого рівня, це люди, які люблять свою роботу і зроблять все, щоб ваш комп’ютер працював на благо вам і вашій родині!

Ціни на дані послуги вказані ТУТ!

Ремонт ПК обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Russ_SA