У набір Corsair Dominator Platinum DDR4 ROG Edition увійшли чотири модулі пам’яті DDR4-3200 об’ємом по 4 ГБ

Corsair_Dominator_Platinum_DDR4_ROG_Edition

Компанія Corsair оголосила про випуск набору з чотирьох модулів пам’яті Dominator Platinum DDR4 ROG Edition (каталожний номер – CMD16GX4M4B3200C16-ROG) сумарним об’ємом 16 ГБ. Вхідні в нього модулі DDR4-3200 працюють при напрузі живлення 1,35 В з затримками CL16-18-18-36. Без зайвої скромності виробник називає їх «найпередовішими в світі модулями пам’яті DDR4».

Набір модулів, що підтримують стандарт Intel XMP 2.0, розрахований на установку в слоти системних плат на чіпсетах серії Intel 100.

Модулі оснащені алюмінієвими радіаторами DHX зі світлодіодним підсвічуванням і підтримують фірмову технологію Corsair Link, що дозволяє в реальному часі стежити за значеннями температури і напруги живлення.

Corsair_Dominator_Platinum_DDR4_ROG_Edition

Верхня частина радіатора забарвлена в червоний колір не просто так. Модулі найкращим чином підійдуть для плат Asus Z170 ROG, в оформленні яких використовується поєднання чорного і червоного кольорів.

Зрозуміло, плата вибрана не тільки з естетичних міркувань: вона володіє підвищеним розгінним потенціалом. У модулях навіть встановлено відповідний профіль ROG XMP 2.0 з оптимальними настройками для роботи на ефективній частоті 3333 МГц.

На планки пам’яті можна встановити активний охолоджувач Dominator Airflow і контролювати його роботу за допомогою інтерфейсу Corsair Link. Швидкість обертання вентиляторів регулюється за допомогою ШІМ, а колір підсвічування можна вибрати з 16,8 млн відтінків.

Набір модулів пам’яті Corsair Dominator Platinum DDR4 ROG Edition оцінений в $ 190 На дані модулі поширюється дія обмеженою довічної гарантії.

У набір Corsair Dominator Platinum DDR4 ROG Edition увійшли чотири модулі пам’яті DDR4-3200 об’ємом по 4 ГБ обновлено: Травень 26, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *