Vaio підготувала три преміальних Windows-ноутбука

VAIO_Z_Black_02

Компанія Vaio підготувала до випуску відразу три нові ноутбуки, які орієнтовані на вимогливих користувачів.

Більш дорожчою і функціональною серед новинок є модель Vaio Z Flip. Вона оснащена 13-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 2560 × 1 440 точок. Конструкція кріплення дисплея дозволяє обертати його, трансформуючи ноутбук в планшет. Пристрій виконаний в алюмінієвому корпусі. Воно може комплектуватися процесором Intel Core i5 або Core i7 сімейства Skylake і оперативною пам’яттю об’ємом 8 або 16 ГБ. Комплектна батарея забезпечує близько 11-12 годин автономної роботи. Пристрій комплектується стилусом. Ціна ноутбука Vaio Z Flip починається з позначки $ 1799.

VAIO_Z_Black_03

Vaio підготувала три преміумних Windows-ноутбука

Модель Vaio Z Clamshell дуже схожа на попередній пристрій. Але в даному випадку конструкція дисплея не дозволяє перевертати його. Крім того, дисплей втратив сенсорну панель, а дозвіл його зображення становить 1920х1080 пікселів. Завдяки таким спрощень ціну цієї моделі в стартової конфігурації вдалося знизити до $ 1499.

VAIO_Pro_13_mk2_Black_01

Vaio підготувала три преміумних Windows-ноутбука

Нарешті, в березні стане доступним ноутбук Vaio S (у Японії він буде фігурувати під назвою Vaio Pro). Про нього поки що відомо вкрай мало. За фотографії можна судити про наявність інтерфейсів Ethernet і VGA. Ціна цієї моделі не уточнюється.

*Джерело: The Verge

Vaio підготувала три преміальних Windows-ноутбука обновлено: Квітень 12, 2016 автором: Russ_SA

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *