ВИДАЛЕННЯ ВІРУСІВ

chistka_ot_virusov_TopNote

Комп’ютерні віруси підхопити може кожен користувач. Причиною потрапляння шкідливих програм в систему безліч, основними з яких є відвідування небезпечних сайтів в Інтернеті, відсутність антивірусного програмного забезпечення, використання інфікованих флеш-накопичувачів і карт пам’яті.

Існує багато різних версій щодо дати народження першого комп’ютерного вірусу. Однак більшість фахівців сходяться на думці, що комп’ютерні віруси, як такі, вперше з’явилися в 1986 році, хоча історично виникнення вірусів тісно пов’язане з ідеєю створення програми яка самовідтворюється. Одним з «піонерів» серед комп’ютерних вірусів вважається вірус «Brain», створений пакистанським програмістом на прізвище Алві. Тільки в США цей вірус вразив понад 18 тис. комп’ютерів. На початку епохи комп’ютерних вірусів розробка вірусоподібних програм носила чисто дослідницький характер, поступово перетворюючись на відверто вороже протистояння користувачів та безвідповідальних, і навіть кримінальних “елементів”. У ряді країн карне законодавство передбачає відповідальність за комп’ютерні злочини, в тому числі за створення та розповсюдження вірусів.

chistka_ot_virusov_TopNote_1

Віруси діють тільки програмним шляхом. Вони, як правило, приєднуються до файлу або проникають всередину файлу. У цьому випадку говорять, що файл заражений вірусом. Вірус потрапляє в комп’ютер тільки разом із зараженим файлом. Для активізації вірусу потрібно завантажити заражений файл, і тільки після цього, вірус починає діяти самостійно.

Деякі віруси під час запуску зараженого файлу стають резидентними (постійно знаходяться в оперативній пам’яті комп’ютера) і можуть заражати інші файли та програми. Інші різновиди вірусів відразу після активізації можуть спричиняти серйозні пошкодження, наприклад, форматувати жорсткий диск. Дія вірусів може проявлятися по різному: від різних візуальних ефектів, що заважають працювати, до повної втрати інформації. Більшість вірусів заражують виконавчі програми, тобто файли з розширенням .EXE і .COM, хоча останнім часом все більшої популярності набувають віруси, що розповсюджуються через систему електронної пошти.
chistka_ot_virusov_TopNote_2

Спеціалісти сервісного центру TopNote з радістю допоможуть видалити віруси і шпигунські програми з вашого ПК або ноутбука. І нехай ваш електронний помічник не хворіє!

ВИДАЛЕННЯ ВІРУСІВ обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Def_SA