ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ

Vosstanovlenie_dannih_TopNoteВідновлення даних з HDD

Компанія TopNote займається відновлення даних і інформації з жорстких дисків в Києві. Відновлення даних проводиться з HDD будь-яких виробників, форм-факторів і файлових систем.
Відновлення даних проводиться при всіх типах несправностей – логічних, фізичних, несправності контролера, несправності блоку магнітних головок, клині шпинделя, “залипання” головок. Не турбуйтеся навіть в тому випадку, якщо ви упустили жорсткий диск на підлогу або на нього випадково потрапила волога. І в цьому випадку ми допоможемо відновити дані .

Відновлення інформації з флеш-карт

Vosstanovlenie_dannih_TopNote_1Переваги флешок очевидні – маленька вага, розмір, безшумна робота, на відміну від жорстких дисків менше бояться ударів і падінь. Однак і цей вид накопичувачів може вийти з ладу. Відповідно, відновлення даних актуально і для них. Масовість флешок змушує виробників знижувати ціни на свої продукти, виготовляти вироби з менш якісного матеріалу. Як наслідок – вихід з ладу. Ми допоможемо Вам відновити дані з будь-яких флешок з будь-якими типами несправностей.

Vosstanovlenie_dannih_TopNote_2

Відновлення даних з інших носіїв

Спеціалісти сервісного центру TopNote допоможуть врятувати зниклу інформацію і з інших носіїв

ВІДНОВЛЕННЯ ДАНИХ обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Def_SA