Встановлення програмного забезпечення

os_soft_po_topnote_sc_ru

У нашому житті ми щодня користуємося нашими маленькими помічниками: ноутбуками, планшетами, смартфонами, а на роботі або в офісі користуємося більш громіздкими стаціонарними комп’ютерами. Але щоб змусити бездушну купу заліза допомагати нам у роботі, навчанні і в повсякденному житті для цього треба встановити на нього програмне забезпечення. За часту використовують найвідоміші системи –  Windows, IOS, Android, MacOS. Але на жаль всі ці програми не досконалі і періодично дають ті чи інші збої. Це може статися через установки небажаного ПЗ, шкідливих програм, системних збоїв і просто з перевантаженість системи. Фахівці компанії TopNote – яка знаходиться за адресою Празька 5 в місті Києві, завжди з радістю допоможуть з будь-якою проблемою пов’язаною з програмним забезпеченням. Допоможемо в налаштуванні Windows, встановлення драйверів на ваш пристрій, налаштуємо пакет Microsoft Office, різні графічні програми, і утиліти по відмінним цінами. Ми використовуємо тільки ліцензійне ПЗ, тому у вас не буде проблем з оновленням і працездатністю тієї чи іншої програми. У Компанії TopNote завжди проходять Акції та знижки. Ми завжди вас здивуємо правильним підходом і швидкістю вирішення проблем пов’язаних з ПО.

ВСТАНОВЛЕННЯ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ

Ustanovka_OS_TopNote

Майстри компанії TopNote виконують установку операційних систем і програмного забезпечення будь-якого ступеня складності. Ми пропонуємо Вам професійну установку операційних систем сімейства Windows, і Linux і MacOS. Тепер Вам не доведеться робити це самостійно. Досвідчені майстри проведуть установку від початку і до кінця. В установку операційної системи входить: форматування розділу диска, на який буде встановлена ОС (при необхідності можливе збереження наявних даних на Вашому HDD), установка обраної ОС, установка драйверів на всі інтегровані пристрої.

Ми готові Вам запропонувати не тільки установку, але і відновлення, і переустановлення операційних систем.

Ціни на установку операційної системи Ви можете подивитися на сторінці наші ціни.

* Указана стоимость работ по установке и настройке операционной системы. Стоимость лицензии на операционную систему не входит в указанную стоимость.

ВСТАНОВЛЕННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

software_Installing_topnote

Після установки операційної системи необхідно встановити програмне забезпечення. Вам на допомогу знову готові прийти майстри компанії TopNote. Програмне забезпечення може бути будь-яким – звичайним (додаткове ПЗ), для просунутих користувачів і для професіоналів.

Вартість установки програмного забезпечення Ви можете подивитися на сторінці наші ціни *.

* Вказана вартість роботи по встановленню та налагодженню програмного забезпечення. У вартість не входить вартість ліцензій на програмне забезпечення.

Ми працюємо тільки з ліцензійними версіями операційних систем і програмного забезпечення з дистрибутивів замовника, або з тими які вільно поширюються.

Встановлення програмного забезпечення обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Def_SA