Збірка комп’ютерів

Збірка комп’ютерів на замовлення, домашній, офісний або ігровий

sborka_kompyuterov_pc

Збірка комп’ютерів в Києві

Індивідуальна збірка комп’ютерів набуває все більшої популярності в наш час, адже з її допомогою можна створити ПК, ідеально відповідний завданням і побажанням клієнта. Заводська збірка – це стандартне, універсальне рішення, яке підійде далеко не всім. Більш того, найчастіше ціна готового комп’ютера не виправдовує себе: за ці гроші можна створити індивідуальний ПК, який буде набагато краще, потужніше і сучасніше. Збірка комп’ютера – це серйозна і трудомістка робота, що вимагає професіоналізму, уваги і досконалих знань в IT-технологіях.
Сервісний центр TopNote пропонує вам послуги по збірці персональних комп’ютерів. Наша команда – це висококласні фахівці з IT-освітою та багаторічним досвідом роботи в даній сфері. Збірка комп’ютерів для нас – це важливий і відповідальний, але в той же час захоплюючий і творчий процес. Всі клієнти незмінно задоволені нашою роботою, адже вони отримали той ПК, про який мріяли! Ігровий комп’ютер, високошвидкісний ПК для анімації і 3D-моделювання або простий комп’ютер для офісної роботи? Всі ці та багато інших побажання реалізують наші майстри!

sborka_igovogo_pc

Сервісний центр TopNote – це комп’ютери виняткової якості, які будуть довгий час служити вам і вашій родині. Кожен зібраний ПК ретельно тестується, перевіряється на будь-які можливі помилки і несправності. Ми уважно налаштуємо систему, встановимо необхідне програмне забезпечення і віддамо вам повністю новий, який працює комп’ютер.
Звернувшись в наш сервіс, ви отримаєте масу переваг, а саме:

  • Ми збираємо комп’ютери на будь-який смак і гаманець. Ви говорите побажання і ціну – ми пропонуємо найоптимальніший варіант.
  • Ми працюємо тільки з оригінальними комплектуючими, не використовуємо дешевих підробок і вживаних деталей.
  • Ми встановлюємо тільки ліцензоване програмне забезпечення, що підвищує зручність і продуктивність роботи.
  • Ми робимо збірку швидко і якісно: через 1-2 дня ви отримаєте готовий, протестований і налаштований ПК. Наш сервіс віддає комп’ютери тільки після повної перевірки системи на стабільність.
  • Ми тісно співпрацюємо з авторизованими постачальниками комп’ютерної техніки, тому всі комплектуючі ми отримуємо за нижчою ціною. А значить, збірка ПК в TopNote обійдеться вам дешевше, ніж в іншому сервісному центрі.

sborka_kompyuterov_office_ofis

Комп’ютери, зібрані нами, відрізняються високою надійністю і продуктивністю. Наші клієнти високо оцінили швидкість і стабільність роботи ПК, а також повну відповідність їх очікуванням. Сервісний центр TopNote – це якісна і недорога збірка ПК в Києві. Приходьте до нас – і замовляйте комп’ютер своєї мрії!

Збірка комп’ютерів обновлено: Жовтень 19, 2016 автором: Russ_SA